OKNA PCV ENCORE

Znakomita stabilność, optymalna izolacja termiczna oraz wyraźnie zdefiniowany design pozwalają na integrację profili PCV Encore z każdym stylem architektonicznym oraz nadają Państwa domowi indywidualny ton. Liczne możliwości oszklenia jak i różne warianty dekoracyjne umożliwiają Państwu wykreowanie nowego okna zgodnie z Waszym gustem. Nasze systemy profili Encore dostarczane są standardowo wraz z wysokiej jakości okuciami zabezpieczającymi. Nowoczesna technologia oraz ponadczasowy design to cechy wyróżniające nasz system profili Encore. System profili Encore oferuje Państwu najwyższą jakość w niesamowicie korzystnej cenie.

Zanim dokonacie wyboru, powinniście wiedzieć, że…

Wartości U reprezentują współczynnik przenikania ciepła. Wskazują one, ile ciepła jest tracone przez okno lub drzwi. Im niższa wartość U, tym lepsza izolacja termiczna okna. W konstrukcji okien wyróżnia się wartość U całego okna "Uw", szyby "Ug" oraz ramy "Uf". W zależności od konfiguracji i konstrukcji okna osiągana jest indywidualna wartość. "w" w Uw odnosi się do window (okno), "g" w Ug do glazing (oszklenie), a "f" w Uf do frame (rama).

Dowolny wybór klamek

Do każdego skrzydła okiennegopotrzebna jest klamka okienna występująca w dwóch standardowych kolorach - bieli lub brązie. Ponadto mogą Państwo dokonać zamówienia specjalnych klamek w różnych wariantach. Zwiększcie Państwo ochronę okien dzięki klamkom z zamkiem lub przyciskiem. Klamki z zamkiem uniemożliwiają przestawienie otwierania z uchylnego na obrotowe, przez co drzwi balkonowe nie otwierają się w całości. Klamkę można otworzyć jedynie za pomocą klucza, niezależnie od tego, czy drzwi są zamknięte, czy uchylone. Drzwi balkonowe można otworzyć całkowicie wyłącznie za pomocą klucza, który - oczywiście - należy przechowywać w trudno dostępnym dla dzieci miejscu. Dzięki temu wietrzenie w pozycji uchylnej spełnia standardy bezpieczeństwa, co jednocześnie zapewnia regularną wentylację pomieszczenia. Jeśli blokada bezpieczeństwa nie będzie już potrzebna, można ją po prostu usunąć.

Rodzaje okien PCV Encore

Okno PVC Encore

4-komorowy system z 2 dodatkowymi rdzeniami izolacyjnymi

niezlicowana optyka i klarowne linie

Głębokość zabudowy 80 mm

Podwójne uszczelnienie dla ochrony przez wiatrem i deszczem – kolor czarny w standardzie

Podwójne oszklenie w standardzie

Wartość Uf = 1,0 W/m²K, Uw < 0,8 W/m²K

Stalowe zbrojenie dla statycznego bezpieczeństwa i funkcjonalności

Okno PVC Encore HS

4-komorowy system z 2 dodatkowymi rdzeniami izolacyjnymi

niezlicowana optyka i klarowne linie

Głębokość zabudowy 80 mm

podwójne uszczelnienie gumami EPDM dla ochrony przez wiatrem i deszczem

uszczelnienie – EPDM‚ kolor szary w standardzie lub czarny

Podwójne oszklenie w standardzie

Wartość Uf = 1,0 W/m²K, Uw < 0,8 W/m²K

System okuć activPilot Winkhaus

stopniowany uchył lub mikrowentylacja do wyboru

blokada obrotu klamki w pozycji uchylnej

element DUO (blokada położenia klamki w pozycji uchylnej i rozwieranej oraz podnośnik palcowy)

podnośnik skrzydła (wślizgowy)

zawias z hamulcem

ocynkowane profile stalowe dla statycznego bezpieczeństwa i funkcjonalności