AUTOMATYKA

AUTOMATY GARAŻOWE

Wygodny wjazd do garażu: dzięki gamie siłowników do bram uchylnych i segmentowych wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, wychodzeniu w zimne lub deszczowe dni, o męczącym otwieraniu często nielekkich drzwi. Wszystkie czynności staną się prostsze, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej wygody i bezpieczeństwa.

AUTOMATY PRZEMYSŁOWE

Automatyka bram segmentowych w obiektach przemysłowych jest różnorodna. Podobnie jak gama produktów oferowana przez naszą firmę. Do wszystkich zastosowań i wymagań mamy specjalne napędy i sterowania, od najprostszej automatyki ‘Totmann‘ do pełnego komfortowego wyposażenia. Nasze oferowane napędy są do tego elastyczne z możliwością dowolnego poszerzania funkcji i zastosowania.

AUTOMATY- BRAMY PRZESUWNE

Automaty bram przesuwnych dzięki gamie siłowników wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.

AUTOMATY- BRAMY SKRZYDŁOWE

Automaty bram skrzydłowych dzięki gamie siłowników wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnego konfortu i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.